تراوین یک بازی جنگی است و مردم دوست دارند در آن به یکدیگر حمله کنند . مزایایی  که حمله به یک بازیکن میدهد از دفاع بیشتر است ، بازیکنی که حمله میکند مقداری از منابع بازیکن مدافع را با خود می برد . این بدان معنی است که بیشتر بازیکنان ارتشی را برای  غارت این منابع  ایجاد می کنند . در اصطلاح به این کار فارم کردن می گویند . در ادامه متن راههایی را که مانع فارم شدن شما میشنوند را معرفی می کنیم که در نتیجه شما تبدیل به یک دهکده مقتدر خواهید شد .

گام اول : مخفیگاه بسازید . یکی از اولین کارهای شما باید ساخت مخفیگاه و رساندن سطح آن به 10 باشد . با اینکار 1000 عدد از هر منبع شما در مقابله با  فارم شدن محافظت می شود .

گام دوم : فعال باشید . هرچه شما فعال تر باشید ذخیره کمتری در انبار شما خواهد بود که توسط مهاجم غارت شود . اطمینان داشته باشید که  منابعتان  پایین تر از سطح مخفیگاه هستند .

گام سوم : دفاع کنید . تعدادی نیروی دفاعی برای محافظت از دهکده خود آماده کنید . اگر کار شما در از دست ندادن منابع خوب باشد و مقداری هم نیروی مهاجم در حملات به شما از دست رود برای حمله کننده بسیار دردناک تر خواهد بود چون هزینه ساخت نیروی تهاجمی از نیروی دفاعی بسیار  بیشتر است .

گام چهارم : مخفیگاه بیشتری بسازید . اگر باز هم در حالت فارم قرار داشتید و به منابع بیشتری برای ساخت ساختمانهای گرانتر احتیاج دارید مخفیگاه بیشتری بسازید . بعد از اینکه سطح مخفیگاه شما به 10 رسید شما می توانید مخفیگاه های بیشتری داشته باشید . هر مقدار مخفیگاه که برای محافظت از منابعتان نیاز دارید می توانید بسازید .

———————————————————————————————–

نکات و هشدارها :

———————————————————————————————–

مخفیگاه گول ها دو برابر سایر قومها منبع محافظت می کند و این می تواند بسیار مفید باشد .

گول ها می توانند ساختمان بسیار مفیدی بنام تله ساز داشته باشند . این ساختمان در اوایل بازی می تواند از حملات به شما بکاهد و مقداری از نیروهای تهاجمی را در خود اسیر کند.

توتن ها می توانند تا حدودی در مخفیگاه نفوذ کنند . مخفیگاه ها در مقابل حملات توتن ها فقط می تواند از 2/3 منابع خود محافظت کند .

 

منبع : http://how2life.wordpress.com