نکته

چند تا نکته لازم به ذکره :
· سعی کنید سقف مخفیگاهتون بیشتر از سقف انبار هاتون باشه.
· احتمال این وجود داره که اتحادهایی نوپا ازتون برای اینکه عضو آنها بشید دعوت کنن . حتما این موضوع رو مد نظر داشته باشید که بی گدار به آب نزنید . مطمعن باشید اگر روند پیشرفتتون خوب باشه به زودی می تونید وارد اتحادهای بزرگتر بشید ، اتحادی که مسعولانش هواتونو دارن .
در این مورد همیشه احتیاط کنید که اگر وارد اتحادی بشید که تحت حمله هستند یا با اتحاد دیگری جنگ دارن ، این جنگ و این حمله ها دهکده شما رو هم در بر میگیره .
البته این نکته هم قابل ذکر است که معمولا دهکده هایی که جمعیت ( پاپ ) کم دارن ، از حمله کردن به دهکده هایی که عضو یک اتحاد هستند دوری میکنند .
· اگر کسی داشت بهتون حمله میکرد ، و شما سربازان دفاعی کمی داشتید ، سعی کنید سربازهاتونو به جای دیگه ای بفرستید طوریکه بعد از رسیدن سربازهای دشمن به دهکدتون بر گردند . و همینطور منابعی که تو انبارتون هست ، در صورتی که بیشتر از سقف مخفیگاهتون هستند رو صرف ساختن بکنید تو دهکدتون. به این نکته توجه کنید وقتی که منابعتون رو برای فروش می گذارید تو بازار ، حمله کننده آنها رو هم می تونه غارت کنه .
· برای ساختن هیرو Hero و امارت قهرمانان عجله نکنید ، بهتر اینه که وقتی سربازای قوی درست کردید ، یکی از اونها رو به عنوان هیرو انتخاب کنید .